About Me

Wer ist Gökce?

Gökce ist am 13.August 1990 in Berlin geboren. Sie hat ihr Psychologie Studium erfolgreich absolviert und ist jetzt auf dem Weg zur psychotherapeutischen Ausbildung, um ihr Ziel, als Psychotherapeutin für Gehörlose, zu ermöglichen.

Was mag Gökce überhaupt nicht?

Sie hasst es zu lästern oder jemanden aufgrund ihres Aussehens zu urteilen. Sie mag auch Menschen nicht, die versuchen ihr friedliches Leben zu zerstören. Außerdem mag sie es gar nicht, wenn Menschen so tun, als würden sie komplett alles wissen. Sie ist der Meinung, dass ein Mensch nie alles wissen kann! Des Weiteren findet sie Menschen, die ihr Leben mit Dramen gestalten sehr unnötig, aber weiß auch, dass sie es ab und an mal selbst tut. Menschen, die mal so und mal so reden, kann sie gar nicht nachvollziehen und würde denen am liebsten mal ganz beleidigend die Meinung sagen, aber da sie eine sehr respektvolle Persönlichkeit ist, würde sie sich so etwas niemals leisten. Es stört sie auch, dass es einige Menschen in sozialen Netzen gibt, die ihr Leben als permanent glücklich beschreiben und so tun, als würden sie aus reichen Familien stammen.
Gökce hat auch jede Menge Angst vor kleinen Viechern und würde sich niemals an Orten aufhalten, wo sich kleine Eidechsen oder ähnliche Tiere befinden. Sie mag es auch nicht, wenn sie jemand am Abend, wenn sie gemütlich auf der Coach liegt, um etwas bittet, denn das ist ihre Zeit der Faulenstunden. Ansonsten fährt sie ungern BVG und würde sogar zum Müll wegbringen das Auto nehmen. Sie versteht es auch nie, dass man den Klo Schüssel, als auch die Tür ihres Kleiderschrankes schließen sollte (das macht ihren Mann verrückt).

Was mag Gökce sehr gerne?

Gökce liebt es vor sich hin zu träumen. Sie verfällt in 2 Minuten in Tausend Gedanken und krault sich dabei am liebsten die Haare. Sie liebt es konstruktive und weiterbringende Unterhaltungen zu führen, dabei ist es ihr egal, ob sie gegenüber eine 10 oder 50-Jährige Person hat. Sie nimmt jeden Menschen ernst und würde am liebsten jeder einzelnen Person helfen glücklich zu sein. Sie liebt es Geschichten über Menschen zu schreiben, die sie gerne in Cafés oder in anderen sozialen Umgebungen beobachtet.

Es gibt so viel über Gökce zu erzählen, aber macht euch lieber selbst ein Bild von ihr. Da ihre Follower auf Instagram gestiegen sind, hat sie sich sofort ein Blog eröffnet. Wie eingebildet! Viel Spaß!


Gökçe kimdir?

Gökçe 13 Auğustos 1990 doğumlu, Berlinde doğup büyümüş ama gezme amaçlı çeşit çeşit ülkerlde okumuş olan (şenol duymasın) hayatını çok seven ama bir o kadar da çelişkili yaşayan cadının biri aslında. Bu arada parantezdeki şenolcuk Gökçenin Babası oluyor. Gökçenin babasına aşkı doyulmaz olduğu doğrudur. Kendisi babasına hiç bir zaman ‚baba‘ diye itap etmez. O onun biricik şenoludur. Yıllar geçer ve Gökçe 30 Temmuz 2015 yakışıkı, merhametli ve bol sabırlı (!) bir Adam ile evlenir ve babasının soyadını bir ömür değiştirmeye karar verir. Bu iki kişi Gökçenin hayatındaki en önemli aşklardır, o yüzden onların hakkında hem komik bir o kadar da hüzünlü yazılar bulacaksınızdır kesin. Gökçenin birde çok değerli iki dostu vardır. Annesi ve Abisi. Zor durumda olduğunda ilk onların koşduğu doğrudur.

Gökçe neylerden hoşlanmaz?

Gökçe dedikoduyu, huzur bozucu insanları ve herşeyi biliyormuş gibi davranan insanları sevmez. Gereksiz sohbetlerden nefret eder ve hayatını dramlarla ve isyanlarla geçiren insanları dövmek istesede kendisinin onlardan farklı olmadığını bilir. Bi şöyle bi böyle davranan insanların üstüne atlayıp ‚dansözmüsünüz lan‘ demek ister ama terbiyesine yakışdiramadığı için her defasında susmayı tercih eder ve böylece içinde patlamalar yaşayan birisidir Gökçe. Sosyal Medyadaki Hocalara ‚yau he he‘ deyip üzerlerine güldüğü doğrudur. Internetten ibadet olan dünyamızda kendilerini zengin, mutlu ve mükemmel göstermeye calışan insanlardan nefret ettiği ve onların yüzlerine her defasinda ‚hadi be yalancı cilloşlar‘ dediği doğrudur. Bu arada Gökçe küçük hayvanlardan çok korkuyor ve asla onların olabileceği yerlerde durmuyor. Sonrasında Gökçe’den akşamları bir şeyler istenilmediğini herkes biliyor, heleki koltukta uzanmışsa tembelliği tavan olmuştur. Otobüslere binmekden nefret eder, ona kalsa çöp atmaya bile arabayla gider. Kocasının da en nefret ettiği şey, tuvaletin ve dolabların kapağını hep açık bırakmasıdır!

Gökçe neylerden hoşlanır?

Gökçe hayal kurmayı çok seviyor. 2 dakika içinde 1000 çeşit düşüncelere sahip olabiliyor. Hayal kururken de her zaman saçlarıyla oynar. Yani buradan hayal kurduğunu anlayabilirsiniz. Mantıklı sohbetleri çok sever. Yeterki güzel bir sohbet olsun. Karşında on veya 50 yaşında birisi olabilir, hiç farketmez çünkü gökçe herkesi ciddiye alır ve herkese yardım etmeyi sever. Cafelerde İnsanlar takip etmeyi sevdiği için, onlar hakkında güzel hikayeler yazmayı da sever.

Neyse anlat anlat bitmez. zaten takipcisi yükselince egosu tavan yapıp kendisine bu Blogu açtı. O yüzden kendiniz okuyun Gökçeyi ve sevip sevmiceğinizin kararını siz verin Öpüyorum.